Obchodní podmínky

Příjem zakázek
Za přijatou zakázku se považuje ta, na kterou byla vystavena objednávka spolu se stanovením ceny za zhotovení díla. Po podpisu zakázkového listu zákazníkem a zaplacením příslušné zálohy se má za to, že zákazník akceptuje obchodní podmínky.

Platební podmínky
Za přijatou zakázku se vybírá záloha ve výši min. 50 % z konečné ceny zakázky. Větší firemní objednávky lze platit na fakturu.
U nás je možné platit platebními kartami. 
Firma „Rámování Kamil Rumian“ je plátcem DPH.

Termín zhotovení
Běžná doba zhotovení dané zakázky je do deseti pracovních dnů od přijetí díla.
Po předchozí domluvě může být zakázka vyhotovena ve zkráceném termínu /do 24 hodin od přijetí díla/. V tomto případě se účtuje expresní přirážka ve výši 30% z konečné ceny zakázky.

Vyzvednutí zakázek
Zákazník je povinnen vyzvednout si objednané zboží nejpozději do 1 měsíce od uplynutí doby, do kdy měla být zakázka provedena. Neučiní-li tak, je povinen zaplatit prodávajícímu poplatek za uskladnění v následující výši:
-50,-Kč / započatý týden u menší zakázky do rozměrů 100 x 100 cm
-100,- Kč / započatý týden u zakázky větších rozměrů
Pokud si zákazník nevyzvedne zboží ve lhůtě 2 měsíců ode dne, kdy byl povinen si je vyzvednout, je prodávající oprávněn zboží prodat (viz § 656 ObčZ) nebo zlikvidovat s tím, že případný výtěžek z prodeje bude sloužit na úhradu vzniklých nákladů.

Identifikace zakázky
Každá zakázka má své unikátní identifikační číslo, které je napsáno na jejím rubu. Z toho důvodu je možné každou zakázku zpětně / i po několika letech/ identifikovat a dohledat. V případě potřeby je možné zarámovat další umělecká díla do stejného rámu a pasparty, i když od původní realizace již uběhl nějaký čas. Této možnosti s oblibou využívají zejména galeristé a sběratelé umění.

Ochrana osobních údajů
Se získanými osobními údaji kupujícího /jméno, adresa, telefon, mail/ bude prodávající nakládat v souladu s platnými právními předpisy. Tyto údaje nebudou poskytnuty žádné další osobě. Zákazník poskytnutím uvedených osobních údajů souhlasí s tím, že tyto údaje mohou být využity prodávajícím za účelem nabízení dalších služeb a produktů prodávajícího.

Děkujeme Vám za Váš zájem o naše služby a těšíme se na shledanou. 
Kamil Rumian


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace