Vítejte na stránkách Rámování - galerie Rumian

Firma „Rámování Kamil Rumian“ byla založena v roce 1993. Tím se řadí mezi nejdéle působící firmy v oboru. Za námi jsou vidět stovky a tisíce zarámovaných obrazů, fotografií, plakátů a také spokojených zákazníků

Jako reakci na četné žádosti jsme se rozhodli doplnit rámování a paspartování prodejem potřeb pro výtvarníky. Uvedená nabídka není rozhodně konečná a bude průběžně aktualizovaná a rozširovaná. Chceme malířům nabízet komplexní služby od prodeje výtvarných potřeb, přes rámování obrazů až po jejich případný prodej v naší internetové galerii.

Novinkou v naší nabídce je prodejní internetová galerie výtvarných děl, která je díky rámování založena na přímých kontaktech s uvedenými umělci, takže pravost děl je zaručena.
Galerie bude průběžně doplňována o nová díla a nové autory. V případě, že bude chtít být informování o novinkách, stačí se přihlásit k odběru našeho zpravodaje /viz rubrika „Prodej obrazů“/.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace