Skla

Sklo slouží k ochraně zarámovaného díla. Je na ně kladeno mnoho často protichůdných požadavků od jeho průsvitnosti až po co nejmenší odraz světla. 

Proto máme v nabídce kromě klasického plochého float skla o tloušťce 2mm také speciální antireflexní sklo, které zmírňuje světelný odraz. Toto doporučujeme použít zejména v případě rámování vyjímečných sběratelských kousků grafiky nebo fotografií.

Objevte ®claryl - efekt ! Sklo té nejvyšší kvality. 
Fascinující ®claryl - efekt®claryl  - Sklo pro obrazy je téměř neviditelné a pohled na obraz tak již nic neruší - nedochází téměř k žádným odrazům světla. Průsvitnost skla navíc činí 98%,takže teprve teď nabývají barvy a pravý detail svého pravého významu.Nikdo z těch, kdo tyto efekty jednou poznali, již nechce své obrazy skrývat za "normální"sklo.

Vidět ! Méně odrazů díky speciálnímu povlaku.Pozorovatelná zbytková reflexe ®clarylu činí v průměru 1,2% . ®claryl má tudíš osmkrát nižší zbytkovou reflexi než většina běžných plavených skel.

Zářit ! Zářivé barvy  díky 98% průsvitnosti.Průsvitnost ®clarylu činí v průměru 98%. To znamená, že sklem proniká téměř celé světelné množství, a to je optimální pro přirozený účinek s věrným zobrazením barev.

Uchránit ! Zajistit kvalitu. Chránit obrazy. Uchovat vzpomínky.®claryl lze vyrobit v rámci jednoho pracovního postupu. Tento výrobní proces je jedinečný a šetří energii. ®claryl proto přispívá k ochraně obrazů i životního prostředí.

Kdo se rozhodl pro ®clary ? ®claryl - Sklo pro obrazy již používá několik tisíc specialistů na rámování a umělců z celé Evropy ! Svá díla si nechávají zarámovat do ®clarylu dokonce takoví známí umělci jako Horts Hamman.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace