Prodej obrazů

Objednání uměleckých děl
Objednávku lze provést buďto pomocí odkazu „Objednávka“ nebo přímo na mail /postačí jméno autora a název díla spolu s Vašimi kontaktními údaji/. Vyplněním objednávkového formuláře si budete Vámi vybrané dílo předběžně rezervovat. Poté galerie kontaktuje výtvarníka a zjistí, zda je dílo momentálně k dispozici. Pokud to bude možné, tak rezervaci do týdne potvrdíme a dílo Vám bude doručeno dle Vámi zvoleného způsobu dodáni.

Doručení 
Přijetí objednávky galerie potvrdí mailem, v němž upřesní termín a formu dodání (osobní převzetí, zaslání poštou nebo kurýrní službou) a požádá o souhlas s realizací objednávky. Jakmile zájemce objednávku potvrdí, je dílo převzato od výtvarníka a galerie ho:
• Odešle na dobírku (cena poštovného a balného je 150 Kč, a to včetně pojištění zásilky.
• Připraví k osobnímu převzetí na dohodnutý termín.
Ceny platí pouze při dodání na území České Republiky. V případě dodávky do zahraničí bude cena poštovného sjednána individuálně. 
Převzetí díla nastane po zaplacení dobírky nebo v hotovosti přímo v provozovně. Lze take zvolit možnost platby předem na účet na základě vystavené faktury. V případě platby předem Vám nebude účtováno poštovné a balné.


Reklamace

Zobrazená barevnost díla na obrazovce Vašeho počítače nemusí přesně odpovídat barevnosti zvolených prací.
V souladu se zákonem 367/2000 Sb odst. 640/1964 Sb. – občanský zákoník, § 53 odst. 7 má soukromá osoba kupující (ne však podnikatel – osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti) právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Toto se však týká pouze výtvarných děl zaslaných poštou. Odstoupení musí být učiněno tak, že kupující doručí prodávajícímu písemné prohlášení o odstoupení od smlouvy, a to e-mailem na info@ramovani-galerie.cz nebo písemně přímo v provozovně. Zakoupené zboží kupující doručí na své vlastní náklady zpět do provozovny. Zboží odeslané na dobírku nebude prodávajícím převzato. Vrácené grafické dílo musí být ve stavu, v jakém bylo při převzetí kupujícím. Pokud bude zboží nepoškozené, prodávající odešle peníze na účet kupujícího nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na adresu prodávajícího. Pokud by vrácené zboží bylo jakkoliv poškozen, vyhrazuje si prodávající právo na náhradu škody, kterou je oprávněn započítat oproti kupní ceně. 

Objednání "Zpravodaje"
V případě, že bude chtít být pravidelně informováni o novinkách v naší internetové galerii, stačí nám poslat mail s Vaší kontaktní mailovou adresou. Poté Vám budeme zasílat náš internetový Zpravodaj, který Vás bude upozorňovat na aktuální novinky v naší nabídce, případně na výstavy našich umělců.
Stejný postup platí také v případě, že si již nepřejete dostávat Zpravodaj.

Ochrana osobních údajů
S uvedenými osobními údaji kupujícího bude prodávající nakládat v souladu s platnými právními předpisy. Kupující poskytnutím uvedených osobních údajů souhlasí s tím, že jeho údaje, které vyplnil, mohou být využity prodávajícím za účelem nabízení dalších služeb a produktů prodávajícího. Tyto údaje nebudou poskytnuty žádné další osobě. Údaje nezbytné pro řádné doručení zboží předá prodávající smluvnímu dopravci (jméno, dodací adresa, telefon).

Adjustace uměleckého díla
V případě zájmu pomůžeme s výběrem vhodné pasparty či rámu tak, aby Vámi zakoupené dílo bylo ozdoubou Vašeho interiéru. 


Děkujeme Vám za Váš zájem a těšíme se na shledanou.

Jménem galerie


Kamil Rumian


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace