Laminování

Pro adjustaci plakátů, fotografií, tisků nebo puzzle doporučujeme využít výhod laminace. Při použití této moderní technologie není nutné do rámu vkládat těžké sklo, což dělá obrazy lehčími, dobře přenosnými a technicky dokonalými. Navíc nehrozí nechtěné rozbití skla.

Nejprve se zakázka nalepí na podkladovou desku a pomocí vakuovacího stroje se odsaje všechen vzduch mezi zadní stěnou a zakázkou. Poté se dílo zalaminuje laminační fólií. Laminační fólie dělí na lesklé a matné, popřípadě napodobují hrubý rastr malířského plátna. Všechny druhy obsahují UV filtr, který chrání daný předmět před vyblednutím. Vzorky uvedených laminací Vám v provozovně na požádání předvedeme. 

Proces nalepení na desku a nanesení tenké laminační fólie je nevratný, proto jej nelze doporučit  v případě originálních grafik nebo cenných autorských fotografií.

Technika laminace na napnuté plátno
Laminační fólie vytvoří na plakátu, fotografii či reprodukci ochrannou vrstvu. kterou lze otírat a obsahuje UV - filtr.
Zároveň motiv spojí s podkladovým plátnem a vytvoří tak dokonalou iluzi malby či reprodukce na plátně. Takto upravený motiv se následně vypne na klínovém rámu.

Laminovaná napnutá plátna jsou zvláště vhodná pro designované moderní interiéry. 

Používaná plátna při této technice jsou:

 Plátno černé barvy ze 100% bavlny
- zvláště vyniknou černobílé motivy a fotografie - vypnuté motivy laminované na toto plátno se již nemusí dále opatřovat rámem.

Plátno přírodní ze 100% lněných přízí


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace