Kovové rámy

Rám je most mezi motivem obrazu a interiérem. Proto Vám nabízíme široký výběr kovových rámů různých stylů. V současné době nabízíme více než 200 druhů těchto kovových rámů. Nabídku se snažíme průběžně inovovat a rozšiřovat, abychom mohli vyhovět všem požadavkům našich zákazníků na tento moderní styl rámování.

Kovové hliníkové rámy odebíráme výhradně od německé společnosti Nielsen. Tato firma je skutečně pojmem ve světě moderního designu. Tyto rámy se hodí zejména do moderních, nadčasových interiérů a reprezentativních prostor. Aluminiové rámy jsou jednoduché, decentní a udávají směr.

Jsou vyráběny unikátní technologií "tažením" lišt z téměř 100% hliníku, následně jsou předepnuty a hluboce "zmrazeny". Povrchová úprava je dosažena použitím elektonicky řízených eloxačních a lakovacích linek, které zajišťují tu nejlepší povrchovou úpravu a barevnou vyrovnanost lišt. Profily jsou velice pevné, nosné  a stálobarevné.

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace